Rekordní Letový Řád Společnosti Ryanair Z Ostravy Pro Léto 2017

19 Jan 2017

Letecká společnost Ryanair, číslo 1 v Evropě, oznámila rekordní letový plán na léto 2017 pro ostravské letiště Leoše Janáčka.  S novými lety v létě do Bergama (Miláno) a spojením do Londýna společnost Ryanair plánuje přepravit více než 90 000 cestujících a přispěje tak na letišti Ostrava ke vzniku  65*  pracovních míst.

Letový řád z letiště Ostrava společnosti Ryanair v letní sezóně 2017 zajistí:

  • 1 nové letní spojení do Milána /Bergamo (2 x týdně)
  • 2 destinace celkem (Londýn Stansted,  Miláno/Bergamo)
  • 5 letů týdně (+70% oproti létu 2016)
  • 90 000 cestujících za rok
  • 65* pracovních míst za rok

Společnost Ryanair oslavila plán svých letních letů z Ostravy nabídkou letenek levných letenek z Ostravy do Milána a do Londýna.  Pro cesty v období od února do dubna 2017 nabízí společnost na těchto linkách ceny letenek od 459 Kč. Tyto levné letenky jsou v nabídce k rezervaci do půlnoci ve čtvrtek 26. ledna.

Obchodní a marketingováředitelka společnosti Ryanair pro střední a východní Evropu, Olga Pawlonka, uvedla:

„Společnost Ryanair s potěšením oznamuje plánovaný letní letový řád z Ostravy pro rok 2017, který v létě nabídne nové lety do Milána a tři lety týdně na letiště Londýn Stansted. Jako evropská letecká společnosti č. 1, Ryanair přepraví více než 90 000 cestujících ročně a na letišti Ostrava zajistí 65 pracovních míst. Tím znovu potvrzujeme náš závazek českého provozu, turistickému ruchu a vytváření nových pracovních míst.

Na oslavu tohoto rekordního plánu letů z Ostravy pro léto 2017 nabízíme zajímavé ceny letenek z Ostravy do Milána do Londýna za pouhých 459 Kč, a to v období od února do dubna 2017, které lze rezervovat do čtvrteční půlnoci 26. ledna. Jelikož díky těmto neuvěřitelně nízkým cenám budou letenky rychle vykoupeny, zájemci by se měli přihlásit na  www.ryanair.com a vyhnout se tak tomu, že by se o tuto možnost připravili.”

Obchodní ředitel letiště Ostrava, Robert Hruška, uvedl:

“Jsme spokojeni s počty pasažérů, které dopravce za dobu působnosti na ostravském letišti přepravil. Společnost Ryanair je pro nás partnerem se kterým bychom chtěli i nadále spolupracovat a uvidíme, jestli bude v budoucnu prostor i pro jednání o další letecké lince s tímto nízkonákladovým dopravcem.“