Ostatni Dzień Wyprzedaży W Ramach Cyber Tygodnia W Ryanair Do 85 Zł Zniżki Na Zimowe Loty

03 Dec 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (3 grudnia) ogłosiła wielką zimową wyprzedaż. Tym razem oferta dotyczy podróży w ramach całej europejskiej siatki połączeń w okresie grudzień 2019 – luty 2020.

To już dziesiąty i ostatni dzień wyprzedaży w ramach cyber tygodnia w Ryanair, podczas którego na stronie www.ryanair.com codziennie pojawiały się inne, fantastyczne oferty.

Rezerwacji lotów ze zniżką do 85 zł można dokonać jedynie dziś (3 grudnia) do godziny 23:59. To już ostatni dzień naszej 10-dniowej wyprzedaży i ostatnia szansa, aby wejść na Ryanair.com i zgarnąć bilety w najlepszej cenie.

 

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

“To ostatni dzień naszej 10-dniowej wyprzedaży w ramach cyber tygodnia. Tym razem ceny naszych biletów na podróż w okresie grudzień 2019 – luty 2020 obniżyliśmy o 85 zł. Oferta obowiązuje jedynie dziś do godziny 23:59.   

Przez 10 dni na naszej stronie codziennie pojawiały się inne, fantastyczne wyprzedaże. Naszym klientom w całej Europie oferowaliśmy loty w najniższych cenach oraz dodatkowe oszczędności. Aby zdązyć skorzystać z ostatniego dnia promocji, najlepiej wejść na www.ryanair.cim już teraz i podrożować naajtańszą linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.”