Ryanair Ogłasza 2 Nowe Trasy Z Wrocławia Na Zimę 2017/18 Do Brukseli Charleroi Oraz Do Gdańska

07 Feb 2017

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (7 lutego) ogłosiła 2 kolejne trasy z Wrocławia na zimę 2017/18. Do Brukseli Charleroi oraz do Gdańska będzie można polecieć już od października 2017 r. Obie trasy będą obsługiwane 3 razy w tygodniu.

Aby uczcić ogłoszenie nowych połączeń; Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. w cenie od 39 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do poniedziałku 13 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza dwie nowe trasy z Wrocławia do Brukseli Charleroi i do Gdańska. Oba połączenie będzą wykonywane od października 3 razy w tygodniu. Bilety na nowe trasy będą w sprzedaży już w lutym.   

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe kierunki, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.   

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 13 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”