Ryanair Ogłasza Rekordowy Rozkład Lotów Z Warszawy Na Zimę 2017/18

15 Feb 2017

5 NOWYCH TRAS DO BADEN-BADEN, EJLATU, MEMMINGEN, SEWILLI I WENECJI,

4 NOWOŚCI W SEZONIE ZIMOWYM, 16%-OWY WZROST RUCHU  

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (15 lutego) ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Warszawy, 5 nowych tras: Baden-Baden, Ejlat, Memmingen, Sewilla i Wenecja oraz 1 nowość na zimę z lotniska Chopina: Szczecin (3 trasy łącznie). Ryanair na obu warszawskich lotniskach obsłuży 3,6 mln klientów rocznie i przyczyni się do utworzenia prawie 2.700 miejsc pracy. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 17%.

Rozkład lotów Ryanaira w Warszawie na zimę 2017/18:

Warszawa Modlin

  • 5 nowych tras:                      Baden-Baden (2 x tygodniowo), Ejlat (2 x tygodniowo), Memmingen (3 x tygodniowo),

Sewilla (2 x tygodniowo) i Wenecja (2 x tygodniowo)

  • 2.9 mln klientów rocznie
  • 2.100 miejsc pracy*

Warszawa l. Chopina

  • 1 nowość na zimę 17/18: Szczecin (codziennie)
  • 3 trasy łącznie (Gdańsk, Szczecin, Wrocław)
  • 750.000 klientów rocznie
  • ponad 550 miejsc pracy*

Ryanair nadal będzie łączył Warszawę z największymi ośrodkami biznesowymi w Europie oraz głównymi polskimi miastami, wykonując operacje z większą częstotliwością w dogodniejszych godzinach. Loty w jeszcze niższych cenach m.in. do Aten (codziennie), Brukseli (2 x dziennie), Londynu (4 x dziennie), Rzymu (codziennie) oraz do Gdańska i Wrocławia (oba 3 x dziennie) i Szczecina (codziennie), sprawiają, iż Ryanair jest idealnym przewoźnikiem zarówno dla pasażerów biznesowych jak i turystów.

Siatka połączeń Ryanaira na sezon letni 2017 z 4 nowościami z Warszawy, wieloma wakacyjnymi kierunkami, dodatkowymi lotami, a także jeszcze niższymi cenami biletów przyciągnęły ogromną liczbę zainteresowanych, co zaowocowało rekordowym poziomem wczesnych rezerwacji. Już wkrótce, w ramach realizacji programu “Always Getting Better”, nasi klienci mogą oczekiwać kolejnych udogodnień.

W Warszawie, Michael O’Leary – Prezes Zarządu Ryanaira powiedział:

 “Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów z Warszawy. Wprowadzamy aż 5 nowych kierunków z Warszawy Modlin do Baden-Baden, Ejlatu, Memmingen, Sewilli i Wenecji, a także 1 nowość na sezon zimowy z lotniska Chopina – Szczecin. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 17% – na obu warszawskich lotniskach obsłużymy 3,6 mln klientów rocznie. Przyczynimy się także do utworzenia 2.700 miejsc pracy, co potwierdza nasze zaangażowanie w dalszy rozwój turystyki w Polsce.

 Cieszymy się także z wyników sprzedaży na lato 2017. Rekordowy poziom rezerwacji lotów z i do Warszawy pozwala nam na obniżenie cen biletów. Zachęcamy wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne do odwiedzenia strony Ryanair.com lub naszej aplikacji mobilnej.

 Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów z Warszawy na zimę 2017/18, wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 39 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać do czwartku (16 lutego) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

KONIEC

*Badania ACI potwierdzają 750 “niebezpośrednich” miejsc pracy na 1 mln pasażerów na lotniskach międzynarodowych