Ryanair Ogłasza 2 Nowe Trasy Z Polski Do Lwowa

15 Mar 2017

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (15 marca) ogłosiła 2 nowe trasy na zimę 2017/18. Loty z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa będą realizowane 3 razy w tygodniu od października 2017 r.

Z okazji ogłoszenia nowych połączeń Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na trasach z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa w cenie od 89 zł. Bilety w promocyjnych cenach na podróż od 29 października do 10 grudnia dostępne sę na Ryanair.com do poniedziałku 20 marca.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza kolejne 2 trasy z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa. Oba połączenia będą realizowane 3 razy w tygodnu od października 2017 r. i będą częścią rozkładu lotów na zimę 2017/18.   

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów, czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.  

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa już od 89 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 20 marca do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”