Ryanair – Rusza Letni Rozkład Lotów Ze Szczecina

28 Mar 2017

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (28 marca) świętowała początek letniego rozkładu lotów ze Szczecina 2017 oraz lot inauguracyjny do Warszawy.

Siatka połączeń Ryanaira ze Szczecina na lato 2017 obejmuje 4 trasy do Dublina, Liverpoolu, Londynu oraz Warszawy.

Z okazji uruchomienia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety ze Szczecina do Warszawy na podróż w kwietniu i w maju już od 34 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na Ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała:   

“Wreszcie rusza letni rozkład lotów, a wraz z nim nasze nowe połączenie ze Szczecina do Warszawy. 

Klienci Ryanaira mogą w sezonie letnim 2017 wybrać jedną z czterech tras ze stolicy Pomorza Zachodniego do Dublina, Liverpoolu, Londynu oraz Warszawy. Ryanair nadal będzie rozwijał siatkę połączeń ze Szczecina, a już w październiku dołączy do niej kolejna trasa do Edynburga.  

 Aby uczcić początek sezonu letniego i uruchomienie nowej trasy, wprowadzamy do sprzedaży bilety ze Szczecina do Warszawy na podróż w kwietniu i w maju w cenie od 34 zł. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy, aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś.”