Ekscytująca Praca Dla Personelu Pokładowego W Polsce

07 Sep 2021

Ponad 200 Nowych Miejsc Pracy W Buzz (Grupa Ryanair)

Buzz, linia lotnicza wchodząca w skład Grupy Ryanair dziś (7 września) ogłosiła dużą akcję rekrutacyjną dla personelu pokładowego do swoich baz w Warszawie Modlin i Krakowie w ramach odbudowy ruchu po pandemii. Buzz organizuje dzień otwarty i zaprasza wszystkich zainteresowanych kandydatów do hotelu Hilton Warsaw City o godz. 10:00 w następną środę tj. 15 września wraz z CV.

Buzz szykuje się do odbioru pierwszego samolotu Boeing 737-8200 „Gamechanger”, który pomoże Buzzowi obniżyć koszty, zużycie paliwa oraz hałas i emisję CO2. Ta inwestycja w nowe samoloty pogłębia zaangażowanie Buzza w ochronę środowiska jako linii lotniczej wchodzącej w skład najbardziej ekologicznej grupy lotniczej w Europie, a także stwarza nowe możliwości pracy dla personelu pokładowego.

 

Tomasz Ostojski, Head of Inflight, powiedział:   

“Cieszymy się z ogłoszenia nowych miejsc pracy dla personelu pokładowego w Polsce. Te ekscytujące możliwości dają kandydatom szansę na znalezienie najlepszej pracy dla załóg pokładowego w branży oraz możliwość pracy w największej grupie linii lotniczych w Europie, gdzie ciężka praca jest nagradzana szybkimi możliwościami rozwoju kariery. Załogi pokładowe Buzz korzystają z bezpłatnych szkoleń, świetnego wynagrodzenia, najlepszego w branży grafiku pracy (5/3 – pięć dni pracy, trzy dni wolnego), możliwości rozwoju i szkoleń na światowym poziomie.

Podczas pandemii Buzz ściśle współpracował z ludźmi, aby ratować miejsca pracy. Teraz z przyjemnością zaczynamy planować powrót do wzrostu w nadchodzących latach, gdy wychodzimy z kryzysu Covid-19. Odpowiedni kandydaci powinni mieć doskonałe umiejętności obsługi klienta i uwielbiać podróże!”.