Nowa Trasa Ryanaira Z Bydgoszczy Do Londynu Luton Wystartowała

31 Oct 2017

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Euriopie, dziś (29 października) świętowała pierwszy lot na nowej trasie z Bydgoszczy do Londynu Luton. W sezonie zimowym połączenie bedzie realizowane trzy razy w tygodniu, natomist latem 4 razy tygodniowo. Ryanair oferuje w Bydgoszczy łącznie 6 tras tj. Birmingham, Dublin, Dusseldorf Weeze, Glasgow, Londyn Stansted oraz nowość – Londyn Luton.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Bydgoszczy do Londynu Luton, wprowadziliśmy do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 72 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na www.ryanair.com do czwartku (2 listopada) do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE powiedziała:

“Nadzsedł sezon zimowy, a wraz z nim start nowego połączenia z Bydgoszczy do Londynu Luton. Pasażerowie z Kujaw i Pomorza, a także turyści mają do dyspozycji 6 tras Ryanaira z/do Bydgoszczy.    

Z okazji uruchomienia nowego połączenia, wprowadziliśmy do sprzedaży bilety na podróż w listopadzie i grudniu już od 72 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com tylko do czwartku (2 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”