Promocja Z Okazji Black Friday

26 Nov 2020

Kup Jeden Bilet, Drugi Dostaniesz Za Darmo

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (czwartek, 26 listopada) wprowadziła ofertę „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Oferta dotyczy ponad 1,700 tras w ramach całej siatki połączeń oraz podróży od 1 grudnia 2020 r. do 27 marca 2021 r. Rezerwacji można dokonać jedynie do jutra (piątek 27 listopada) do północy. Chwyć więc towarzysza podróży i wyrusz w zasłużoną podróż, podczas której jedna osoba leci całkowicie za darmo.

Promocja Ryanaira z okazji Black Friday obowiązuje od dziś od 16:00 do jutra do północy (27 listopada). Dzięki największej liczbie tras dostępnych w ramach jakiejkolwiek promocji Ryanaira, pasażerowie w całej Europie będą mogli polecieć do domu za darmo w te Święta Bożego Narodzenia lub wybrać jedną spośród 1,700 tras na wypad po Europie do końca marca 2021 r. Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę Ryanair.com tylko do jutra (27 listopada) do północy.

 

Dara Brady – Director of Marketing Ryanaira, powiedział:   

„Z okazji Blacj Friday wprowadzamy promocję, której nie można przegapić. Oferta dotyczy ponad 1,700 tras w ramach całej siatki połączeń – więcej niż kiedykolwiek wcześniej. „Kup jeden bilet, drugi dostaniesz za darmo” to doskonała okazja na planowanie świątecznych podróży. Rezerwacji można dokonać już od godziny 16:00 dziś na podróż od 1 grudnia 2020 do 27 marca 2021.

Klienci mogą zarezerwować tę niezapomnianą ofertę do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie, zabierając rodzinę lub przyjaciół na zimowy wypad. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy wejść na stronę internetową Ryanair.com i zarezerwować loty przed północą 27 listopada.