Rekordowa Liczba Wejść Na Stronę Ryanaira I Rekordowa Liczba Rezerwacji W Ciągu Tygodnia Promocji ‘Black Friday’

29 Nov 2017

Dodatkowa Oferta Na Wyloty W Grudniu – Last Minute Już Od 39 Zł

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (29 listopada) poinformowała o rekordowej liczbie wejść na stronę oraz rekordowej liczbie rezerwacji w ciągu tygodnia promocji ‘Black Friday’. Ryanair, przez 7 dni, codziennie ogłaszał nową wyprzedaż na www.ryanair.com.

Najwięcej wizyt oraz rezerwacji odnotowano we wtorek, 21 listopada, kiedy pobito poprzedni rekord z 9 stycznia 2017r. Stronę internetową Ryanaira odwiedziło ponad 5 milinów osób, a najczęściej rezerwowanymi kierunkami były Madryt, Mediolan, Porto oraz Alicante i Malaga.

Klienci Ryanaira mogą korzystać z tanich lotów, a także z kolejnych udogodnień wprowadzanych w ramach programu “Always Getting Better” jak:

  • Spersonalizowana strona internetowa Ryanair.com
  • Nowa strona Ryanair Rooms
  • Ryanair Tickets (bilety na koncerty, do teatrów)
  • Integracja z Apple Pay
  • Loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa dostępne na Ryanair.com
  • Nowa umowa partnerska z Erasmus Student Network.

Ryanair, z okazji rekordów z zeszłego tygodnia, wprowadził dziś kolejną ofertę, tym razem last minute na wyloty w grudniu. W sprzedaży jest aż 100.000 biletów już od 39 zł na 550 trasach. Oferta obowiązuje jedynie dziś (29 listopada) do północy.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

“Miło nam poinformować o naszych rekordowych wynikach w ciągu tygodnia promocji ‘Black Friday’. Ostatni wtorek był dla nas bardzo pracowitym dniem, na naszej stronie internetowej odnotowaliśmy ponad 5 milionów wizyt. Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zaoferować loty w najninaszych cenach w ramach coraz szerszej siatki połączeń.

Na naszej stronie internetowej można dziś zarezerwować loty już od 39zł. W sprzedaży znajduje się aż 100.000 biletów na podróż w grudniu. Oferta obowiązuje jedynie dziś (29 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”