Ryanair Akceptuje Płatność Kartą Uatp

29 Jun 2018

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (29 czerwca) poinformowała o zawarciu nowej umowy z UATP (Universal Air Travel Plan), w ramach której klienci korporacyjni będą mieli jeszcze więcej możliwości rezerwacji lotów w najniższych cenach na Ryanair.com.

Ryanair zaakceptuje płatność kartą korporacyjną UATP na wszystkich rynkach oraz we wszystkich walutach zarówno przy standardowej rezerwacji online jak i w aplikacji mobilnej.

Klienci Ryanaira mogą zarezerwować wyjazdy biznesowe i wakacyjne aż do października 2019r, oczywiście w najniższych cenach. W ramach programu ‘Always Getting Better’ mogą także korzystać z dodatkowych udogodnień:

  • Obietnica ceny – znajdź tańszy lot, a my zwrócimy różnicę i dodamy 21zł na Twoje konto My Ryanair
  • Obietnica punktualności – 90% naszych lotów będzie na czas
  • Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego 105 zł za 20kg
  • Loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto, wkrótce więcej lotnisk
  • Ryanair Rooms i zwrot 10% w punktach Travel Credit

Robin Kiely, Head of Communication Ryanaira powiedział:

“Miło nam poinformować, iż od teraz akceptujemy płatność kartą UATP, umożliwiając naszym klientom biznesowym rezerwację lotów w najniższych cenach na Ryanair.com. Dzięki akeptacji płatności kartą UATP rezerwacja lotów stanie się jeszcze prostsza dla naszych międzynarodowych klientów korporacyjnych.”

Wandy Ward, Wice Prezydent, Marketing and Communications powiedział:

“Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Ryanairem i jego klientami korporacyjnymi, którzy będą mogli korzystać ze swojej ulubionej metody płatności. Ryanair jest strategicznym graczem na rynku, a akceptacja kart UATP we wszystkich kanałach sprzedaży i na wszystkich rynkach to wygrana wszystkich klientów korporacyjnych.”