RYANAIR OD 1 LIPCA WZNAWIA LOTY Z POZNANIA

17 Jun 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1w Polsce i w Europie, dziś (17 czerwca) poinformowała o wznowieniu lotów na 16 trasach z Poznania. Już od 1 lipca trasy te staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira. W związku ze zniesieniem przez Polskę niektórych restrykcji, Ryanair zachęca wszystkich do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Wszystkie szczegóły dotyczące rozkładu oraz częstotliwości można znaleźć na www.Ryanair.com.

Pasażerowie z Wielkopolski mogą już zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd i cieszyć się słońcem i plażą w swoich ulubionych miejscach jak Grecja, Hiszpania, Malta, Chorwacja czy Czarnogóra.

Z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie już od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (22 czerwca).

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z przywrócenia 16 tras z Poznania już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezenie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tysiące miejsc pracy.

To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennch lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać.

Z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie już od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (22 czerwca). Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

Błażej Patryn, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:   

„Po długiej przerwie w ruchu pasażerskim, dobre informacje biegnące od linii lotniczej Ryanair, to przede wszystkim dobre wieści dla podróżujących z poznańskiego lotniska, a także dla regionu oraz dla samego portu lotniczego. Cieszy nas powrót gwaru do terminalu pasażerskiego. Jesteśmy przekonani, że powrót destynacji realizowanych za pośrednictwem Ryanair spotka się z zainteresowaniem, tak bardzo spragnionych podróżami mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Port lotniczy Ławica jest gotowy, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjąć ponownie na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże.”.