Ryanair Ogłasza 2 Nowe Trasy Do Lwowa Na Lato 2021

08 Apr 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (8 kwietnia) ogłosiła dwie nowe trasy do Lwowa – z Poznania (dwa razy w tygodniu) oraz z Wrocławia (trzy razy w tygodniu). Oba połaczenia uruchomione zostaną w lipcu i staną się częścią rozkładu lotów Ryanair z Polski na lato 2021.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na długo wyczekiwany wyjazd w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do soboty 10 kwietnia.

Jason McGuinness – Dyrektor Handlowy Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras do Lwowa. Nowe połączenia z Poznania oraz Wrocławia uruchomione zostaną w lipcu i staną się częscią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021. 

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty 8 kwietnia. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.