Ryanair Ogłasza 2 Nowe Trasy Z Warszawy Modlin Na Lato 2018

21 Nov 2017

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (21 listopada) ogłosiła 2 nowe trasy z Warszawy Modlin na lato 2018. Od marca 2018 r. polecimy do Pescary oraz Rimini, połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo.

Klienci z Polski oraz turyści, obok lotów w najniższych cenach, mogą korzystać z innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better”:

– Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego – 105 zł/ 20 kg
– 20 tras transatlantyckich z Madrytu dostępnych na ryanair.com (we współpracy z Air Europa)
– Loty łączone na lotniskach Rzym Fiumicino, Mediolan Bergamo i Porto, więcej lotnisk wkrórce
– Umowa partnerska z Erasmus Network, zniżki dla studentów i oddzielna platforma rezerwacyjna
– Alexa – system wyszukiwania głosowego lotów i hoteli na Ryanair.com
– Nowa strona internetowa i aplikacja mobilna Ryanair Rooms

Z okazji ogłoszenia nowych tras, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety z Warszawy Modlin do Pescary i Rimini już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na www.Ryanair.com od środy 22 listopada do wtorku, 28 listopada do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager Ryanaira na Europę Środkowo-wschodnią powiedziała:

„Cieszymy się z uruchomienia nowych tras z Warszawy Modlin. Już od marca 2018 r. będzie można polecieć z nami do Pescary i Rimini, a oba połączenia będą wykonywane 2 razy tygodniowo.  

Z okazji ogłoszenia nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na Ryanair.com od jutra do wtorku 28 listopada do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

Anna Żebrowska-Dreger – Z-ca Szefa Biura Handlowo-Marketingowego Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin Sp. z o.o. powiedziała:

Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, oprócz lotów do Rzymu, Wenecji, Neapolu, Pizy, Bolonii czy Bergamo będą mogli skorzystać w sezonie letnim 2018 z oferty lotów do popularnych nadmorskich włoskich kurortów tj.  Rimini i Pescary. Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu.