Ryanair Ogłasza 4 Nowe Trasy Z Poznania I Rozszerzony Rozkład Lotów Na Lato 2021

22 Apr 2021

Ponad 50 Lotów Tygodniowo Na 22 Trasach

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (22 kwietnia) ogłosiła rozszerzony rozkład lotów z Poznania na lato 2021. Ryanair będzie wykonywał ponad 50 lotów tygodniowo na 22 trasach, w tym 4 nowych m.in. do  Chorwacji, Włoch oraz na Ukrainę. Rozkład lotów Ryanaira pomoże pobudzić turystykę, gdyż programy szczepień będą kontynuowane, a Europa ponownie otworzy się przed sezonem letnich wakacji.

Rozkład lotów Ryanaira z Poznania na lato 2021:

  • Ponad 50 lotów tygodniowo
  • 22 trasy
  • 4 nowe trasy do Puli, Wenecji, Lwowa oraz Birmingham (wszystkie 2 x tygodniowo)
  • 4 zbazowane samoloty
  • Loty do popularnych miejsc wakacyjnych jak Korfu, Alicante czy Malta
  • Loty do największych miast europejskich jak Paryż, Rzym, Mediolan czy Londyn

Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować letnie wakacje aż do października 2021 roku, podróżując w najniższych cenach do ulubionych miejsc docelowych jak Barcelona, Odessa czy Billund (Legoland). Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do soboty 24 kwietnia do północy na stronie internetowej www.ryanair.com.

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej, Olga Pawlonka powiedziała:     

„Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Poznania na lato 2021, obejmujący ponad 50 lotów tygodniowo na 22 trasach, w tym 4 nowych do popularncyh miejsc wakacyjnych. 

Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 złotych opłaty za zmianę do końca października 2021 roku.

Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów  wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty 24 kwietnia do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.

Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań Ławica, Błażej Patryn powiedział: 

“Rozkład na sezon letni 2021 ogłoszony przez linię lotniczą Ryanair dla Poznania, to najważniejszy sygnał dla ruchu turystycznego, z i do Wielkopolski, przeżywającego bardzo trudne chwile związane z pandemią COVID-19. Pokazuje nadzieję na odbudowę ruchu lotniczego i buduje pozycję ofertową naszego lotniska, na bazie takich warunków bezpieczeństwa, jak nigdy dotąd, zarówno w samolotach, jak i na lotnisku. 22 trasy, a w tym 4 nowości oraz 4 zbazowane samoloty Ryanaira to dowód, że możemy patrzeć z optymizmem na 2021 rok. Linia lotnicza Ryanair i Port Lotniczy w Poznaniu podjęły wszystkie możliwe kroki, aby zbudować, jak najlepszą ofertę dla spragnionych podróży lotniczych Wielkopolan. Wspónie jesteśmy gotowi, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjmować na ścieżce pasażerskiej wszystkich chętnych na lotnicze podróże. Trzymamy kciuki, aby teraz wszystko było już tylko w rękach mieszkańców Wielkopolski.”