Ryanair Ogłasza 8 Nowych Tras Z Polski Dodatkowe 100.000 Miejs W Sprzedaży Na Lato 2021

01 Apr 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (1 kwietnia) ogłosiła 8 nowych tras – z Warszawy Modlin do Bari, Katanii, Zadaru oraz na Zakynthos, z Gdańska do Kopenhagi, Haugesund i Zadaru oraz z Wrocławia do Zadaru. Linia poinformowała również o zwiększeniu częstotliwości lotów na najpopularniejszych trasach. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częscią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na długo wyczekiwany wypoczynek w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

Nowe trasy Liczba lotów /tyg.
Warszawa Modlin – Bari4
Warszawa Modlin – Zakynthos2
Warszawa Modlin – Katania2
Warszawa Modlin – Zadar2
Gdańsk – Kopenhaga6
Gdańsk – Haugesund5
Gdańsk – Zadar2
Wrocław – Zadar2
Dodatkowe loty Liczba lotów /tyg.
            Gdańsk – Hamburg3 (+1)
            Gdańsk – Göteborg5 (+2)
            Katowice – Pafos3 (+1)
            Katowice – Burgas4 (+2)
            Kraków – Podgorica3 (+1)
            Kraków – Pafos3 (+1)
            Kraków – Billund3 (+1)
      Warszawa Modlin – Pafos3 (+1)
      Warszawa Modlin – Burgas4 (+2)

 

Z okazji uruchomienia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do soboty 3 kwietnia.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się z ogłoszenia 100.000 dodatkowych miejsc, 8 nowych tras oraz zwiększenia częstotliwości lotów na napopularniejszych kierunkach. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częscią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.  

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty 3 kwietnia. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.