Ryanair Ogłasza Kolejne 2 Nowe Trasy Oraz Dodatkowe Loty Z Polski Na Lato 2021

06 Apr 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (6 kwietnia) ogłosiła 2 nowe trasy z Gdańska na Kretę  oraz na Santorini (oba połączenia realizowane będą dwa razy w tygodniu) oraz zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy Modlin na Majorkę do 3 tygodniowo (+1). Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częscią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na długo wyczekiwany wypoczynek w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do czwartku 8 kwietnia.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras z Gdańska do Chanii oraz na Santorini, a także zwiększenia częstotliwości lotów z Warszawy Modlin do Palmy. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częscią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021. 

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku 8 kwietnia. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”