Ryanair Ogłasza Kolejne 4 Nowe Trasy Z Polski Na Lato

25 Mar 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś 25 marca ogłosiła 4 kolejne nowe trasy na Rodos, Korfu oraz Sycylię.  Połączenia będą realizowane od lipca i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Nowe trasy  

Trasa

Częstotliwość tyg.

Warszawa M. – Rodos2
Kraków – Korfu2
Katowice – Trapani2
Wrocław – Korfu2

 

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na długo wyczekiwany wypoczynek w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

Z okazji uruchomienia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli 28 marca.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej powiedziała:

 “Cieszymy się z ogłoszenia 4 kolejnych nowych tras. Połęcznia będą wykonywane od lipca 2021 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli 28 marca. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.