Ryanair Ogłasza Nową Trasę Z Poznania Do Leeds-Bradford Od Zimy 2021

14 Oct 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (14 października) ogłosiła nową trasę z Poznania do Leeds Bradford. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu. W miarę powrotu podróży lotniczych do poziomu sprzed pandemii, Ryanair pozostaje liderem w ożywianiu ruchu lotniczego i odbudowie miejsc pracy w Europie.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy z Poznaia do Leeds-Bradford, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski do marca 2022 roku w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.Ryanair.com do soboty (16 października) do północy.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

 „Podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii, a my rozwijamy siatkę połączeń. Ryanair odbierze tej zimy 55 nowych samolotów Boeing 737-8200 „Gamechanger” (w tym 8 trafi do floty Buzz w Polsce). Jesteśmy dumni mogąc ogłosić kolejną nową trasę z Polski – z Poznania do Leeds Bradford. 

 Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski do marca 2022 roku w cenie od 89 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.Ryanair.com do soboty (16 października) do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz”.

 Błażej Patryn, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział:

 „Nowy kierunek do Leeds Bradford od Ryanair to kolejne potwierdzenie, iż ten przewoźnik konsekwentnie realizuje plan odbudowy ruchu lotniczego, a lotnisko w Poznaniu jest tego widocznym beneficjentem. Przed nami, jeszcze w sezonie jesiennym 2021 uruchomienie przez Ryanaia zupełnie nowych połączeń do Brukseli, Ammanu, Helsinek i Manchesteru, wznowienie trasy do Cork, a teraz od 4.12.2021 Leeds Bradford Prosto z Poznania! Od dzisiaj, jak nigdy dotąd w sezonie jesiennym, 25 tras od Ryanaira, w systemie rezerwacyjnym, czeka na swoich pasażerów! Bardzo się cieszymy z takich wiadomości i polecamy loty z Ławicy.”