Ryanair Ogłasza Nową Trasę Z Warszawy Modlin Do Koszyc Na Lato 2021

17 Dec 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (czwartek 17 grudnia) ogłosiła uruchomienie nowej trasy z Warszawy Modlin do Koszyc. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu od 30 marca 2021r. i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 179 zł na podróż od 30 marca do czerwca  2021 roku. Rezerwacji lotu w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty 19 grudnia do północy.

 

Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanaira powiedział:

“Cieszymy sie z ogłoszenia nowej trasy z Warszawy Modlin do Koszyc. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu od 30 marca 2021r. i stanie się częścią letniego rozkładu lotow Ryanaira z Polski. Pasażerowie mogą zarezerować loty z Warszawy Modlin do Koszyc aż do października 2021r.  

Z okazji ogłoszenia nowej trasy do Koszyc, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 179 zł na podróż od 30 marca do czerwca 2021 roku. Rezerwacji lotu w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty 19 grudnia do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.” 

 

Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Lotniska Warszawa/Modlin powiedział:

Od sezonu Lato 2020 otwieramy się na rynek słowacki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że od 30 marca 2021 r. na mapie połączeń z Lotniska Warszawa/Modlin pojawi się nowy kierunek – Koszyce. Jest to niewątpliwy sukces, że w tak ciężkich czasach dla całej branży lotniczej, wspólnie z Ryanairem, staramy się nie tylko odbudowywać siatkę połączeń, które były regularnie obsługiwane na naszym lotnisku, ale też widzimy potencjał nowych destynacji. Jestem przekonany, że Koszyce będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów.”