Ryanair Ogłasza Nową Trasę Z Wrocławia Do Billund Oraz Trzy Inne Trasy Do Sztokholmu (Arlanda) Na Zimę 2021/2022

07 May 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (7 maja) ogłosiła nową trasę z Wrocławia do Billund, a także trzy inne trasy do Sztokholmu (Arlanda), wcześniej obsługiwane na lotnisku Sztokholm Skavsta. Wszystkie połączenia realizowane będą od października i staną się częścią zimowego rokładu lotów Ryanaira z Polski.

 

Nowa trasa

Częstotliwość tyg.

Wrocław – Billund

2

Przeniesione trasy

Częstotliwość tyg.

Gdańsk – Sztokholm Arlanda

7

Kraków – Sztokholm Arlanda

7

Warszawa Modlin – Sztokholm Arlanda

5

 

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować zimowy wypoczynek aż do marca 2022 roku w najniższej cenie. Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli 9 maja do północy.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej, powiedziała: 

“Programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, dlatego z radością ogłaszamy nową trasę z Wrocławia do Billund, a także inne trasy tj. z Gdańska, Krakowa i Warszawy Modlin do Sztokholmu (Arlanda), wcześniej obsługiwane na lotnisku Sztokholm Skavsta. Połączenia będą realizowane od października i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do niedzieli 9 maja do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”