Ryanair Ogłasza Nową Wakacyjną Trasę Z Krakowa Na Santorini

09 Feb 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (poniedziałek 8 lutego) ogłosiła uruchomienie nowej trasy z Krakowa na Santorini. Połączenie do jednego z najpopularniejszych miejsc w Europie realizowane będzie raz w tygodniu od 6 lipca 2021r. i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Pasażerowie mogą już teraz zarezerwować lot w najniższej cenie do jednego z najbardziej malowniczych miejsc z możliwością skorzystania z zerowej opłaty za zmianę w przypadku rezerwacji dokonanych do 31 marca 2021 roku.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na Santorini w cenie od 182 zł na podróż od 6 lipca 2021 roku. Rezerwacji lotu w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy 10 lutego do północy.

 

Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanaira powiedział:

“Cieszymy sie z ogłoszenia nowej trasy z Krakowa na Santorini. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu od 6 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotow Ryanaira z Polski.

Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty lotów aż do 31 października 2021 r. Pasażerowie mogą teraz rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli przesunąć termin wylotu przy zachowaniu zerowej opłaty za zmianę do końca października 2021 r.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy na Santorini, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 182 zł na podróż od 6 lipca 2021 roku. Rezerwacji lotu w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy 10 lutego do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”