Ryanair Ogłasza Nowy Rozkład Lotów Z Wrocławia Na Zimę 21/22

02 Sep 2021

5 Nowych Tras (30 Łącznie)

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (2 września) ogłosiła zimowy rozkład lotów z Wrocławia oraz inaugurację pięciu nowych połączeń. Łącznie od października Ryanair będzie oferował z Wrocławia 30 tras umożliwiając mieszkańcom Dolnego Śląska bezpośrednie podróże w ekscytujących kierunkach. W miarę powrotu  podróży lotniczych w Polsce do poziomu sprzed Covidu, Ryanair nadal pozostanie liderem w ożywianiu ruchu lotniczego i turystyki w całej Europie.

Pasażerowie mogą już zarezerwować lot i długo wyczekiwany jesienny wypoczynek w jednym z pięciu nowych kieruków Ryanaira z Wrocławia – Billund (Legoland), Bournemouth, Lizbona, Paphos czy Piza. Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Wrocławia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł. Promocja obowiązuje jedynie do soboty 4 września i dotyczy lotów do listopada 2021 roku.

 

ROZKŁAD LOTÓW Z WROCŁAWIA ZIMA 21/22

Nowe trasy

Billund (Legoland)
Bournemouth
Lizbona
Paphos
Piza

 

Michał Kaczmarzyk, Prezes Buzz – linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair, powiedział:

“Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Ryanair nadal rozwija się w Europie, a podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii. Tej zimy Ryanair odbierze 55 samolotów Boeing 737-8200 „Gamechanger”, z przyjemnością ogłaszamy więc pięć nowych tras z Wrocławia  do Billund, Bournemouth, Lizbony, Paphos oraz Pizy. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 30 tras z Wrocławia, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii.  

Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów z Wrocławia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł. Promocja obowiązuje jedynie do soboty (4 września) na loty do listopada na wybrancyh trasach.”

 

Dariusz Kuś, Prezes Portu Lotniczego Wrocław powiedział: 

“Nowe połączenia w zimowym rozkładzie lotów to bardzo pozytywny sygnał w trudnym, nieprzewidywalnym okresie pandemii. Lato pokazało, że pasażerowie przyzwyczaili się już do regulacji covidowych i w dużej mierze nauczyli się latać “na nowych warunkach”. Dlatego mamy nadzieję, że zimowy rozkład lotów, w którym pasażerowie znajdą interesujące nowości i bardzo urozmaiconą ofertę połączeń pozwoli na planowanie kolejnych bezpiecznych, tym razem jesienno-zimowych podróży”.