Ryanair Ogłasza Ponad 700 Tras Na Zimę 2021/2022 Kierunki Słoneczne, Narciarskie Oraz City Breaki

11 Feb 2021

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (11 lutego) ogłosiła rozkład lotów na sezon Zima 2021/2022 obejmujący najpopularniejsze miejsca docelowe z wylotem od paździerika. Szczycąc się ponad 700 trasami turystycznymi w całej siatce połączeń oraz kolejnymi, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, Ryanair już dziś zaprasza do zapoznania się z ofertą. Ryanair, który zawsze cieszył się popularnością wśród swoich klientów, uruchomił na zimę 2021/2022 takie trasy jak Cypr, Teneryfa, Sycylia czy Malta. Zapaleni narciarze, którym nie udało się udać na stok w tym sezonie będą mogli odkurzyć swoje narty w popularnych kurortach w pobliżu Mediolanu, Turynu czy Salzburga.

Poza kierunkami słonecznymi i narciarskimi pasażerowie mogą także zarezerwować wyjazdy typu city break do Lizbony, Paryża czy Wenecji. Przegapiwszy wakacje i wyjazdy weekendowe w 2020 roku – tej zimy Ryanair oferuje eklektyczną mieszankę destynacji, obejmującą wakacje na plaży, city breaki, atrakcje kulturalne i dla smakoszy. Aby uczcić ogłoszenie zimowego rozkładu lotów Ryanair wprowadził so sprzedaży bilety już od 134 zł na podróż od października 2021 do marca 2022. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać na stronie internetowej Ryanair.com tylko do niedzieli (14 lutego) do północy.

 

Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanaira powiedział:  

“Chociaż wierzymy, że pomyślne wprowadzenie szczepionki sprawi, że Europejczycy będą cieszyć się wakacjami jeszcze tego lata, Ryanair chce dać klientom jeszcze większy wybór i coś, czego nie mogą się już doczekać, niezależnie od tego, czy nastąpi to w lipcu, październiku czy grudniu. Dzięki 20 milionom biletów w sprzedaży na ponad 700 trasach i kolejnych, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniah, klienci mogą już teraz zarezerwować zimowy wypoczynek aż do marca 2022 roku, jak zawsze w najniższych cenach.

W tym roku dodaliśmy do rozkładu ulubione kierunki jak Barcelona, Alicante i Tel Awiw. Z okazji ogłoszenia zimowego rozkładu lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 134 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonac jedynie na Ryanair.com do niedzieli (14 lutego) do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz