Ryanair Ogłasza Rekordowy Rozkład Lotów Z Polski Na Zimę 21/22

21 Sep 2021

25 Nowych Tras, Inwestycja 800 Mln $, Ponad 250 Nowych Miesc Pracy  

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (21 września) ogłosiła rekordowy rozkład lotów z Polski na zimę 21/22 oraz uruchomienie 25 nowych tras (220 łącznie) już w październiku oferując pasażerom z Polski połączenia w wielu ekscytujących kierunkach.

Pierwszy Boeing 737-8200 „Gamechanger” w barwach Buzz wylądował w Polsce na początku września i jest jednym z ośmiu nowych samolotów Buzz, które odbierzemy jeszcze w tym roku. Inwestycja o wartości 800 milionów dolarów w polską gospodarkę pozwoli na utworzenie ponad 250 nowych miejsc pracy dla personelu pokładowego, pilotów i inżynierów. Ryanair przygotowuje się do rekordowego wzrostu po pandemii Covid latem 2022 roku. W miarę powrotu podróży lotniczych do poziomu sprzed pandemii, Ryanair pozostaje liderem w ożywianiu ruchu lotniczego i odbudowie miejsc pracy w Polsce.

Pasażerowie mogą zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd w jednym z 25 nowych kierunków, miłośnicy letniego wypoczynku zimą z pewnością wybiorą Agadir, Amman, Lizbonę, Maltę lub Walencję. Z okazji ogłoszenia 25 nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do listopada br. w cenie od 89 zł/€19.99.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach możmna dokonać jedynie na www.Ryanair.com do czwartku (23 września) do północy.

25 NOWYCH TRAS NA ZIMĘ 21/22 Z POLSKICH LOTNISK

Michael O’Leary z Ryanaira powiedział:

Ryanair zainwestuje w tym roku dodatkowe 800 milionów dolarów w polski przemysł lotniczy i turystyczny. Podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii, a my wzmocnimy siatkę połączeń pomiedzy Polską a innymi krajami. Ryanair odbierze 55 nowych samolotów Boeing 737-8200 „Gamechanger” (w tym 8 trafi do floty Buzz w Polsce). Jesteśmy dumni mogąc ogłosić aż 25 nowych tras, łącznie ponad 220 operujących z 12 polskich lotnisk. Nasza inwestycja o wartości 800 milionów dolarów pozwoli na utworzenie ponad 250 nowych miejsc pracy dla pilotów i personelu pokładowego na lotniskach Warszawa Modlin, Kraków i Wrocław jeszcze w tym roku.

 Pasażerowie mogą zarezerwować wyjazd z dowolnego regionalnego lotniska, wiedząc, że podróżują najtańszą i najbardziej ekologiczną dużą linią lotniczą w Europie. Miłośnicy letnich wakacji zimą zapewne wybiorą Amman, Agadir, Maltę, Lizbonę i Walencję, natomiast wielbiciele city break’ów – Sztokholm, Billund lub Helsinki.

 Z okazji ogłoszenia 25 nowych tras, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do listopada br. w cenie od 89 zł.  Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.Ryanair.com do czwartku (23 września) do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz”.