Ryanair Ogłasza Wielką Promocję – Kupując Jeden Bilet, Drugi Masz Za Darmo

07 Jul 2021

Zabierz Bliską Osobę W Podróż Za Darmo!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, rozpoczyna dziś (środa, 7 lipca) promocję „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Oferta obowiązuje na 1100 trasach w lipcu 2021 r. W miarę pomyślnego wdrażania szczepień i wznawiania podróży międzynarodowych Europejczycy są gotowi na długo wyczekiwany urlop, a Ryanair oferuje teraz super promocję – loty za darmo!

Ta niesamowita oferta dotyczy rezerwacji „Value Fare” dla minimum 2 pasażerów podróżujących na wybranych trasach w lipcu (obowiązuje regulamin*). Aby skorzystać z promocji, klienci powinni wejsć na Ryanair.com tylko dziś (7 lipca) do północy i zarezerwować loty.

 

Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanair, powiedział:

“Kto nie kocha gratisów? Nadeszło lato, a ponieważ programy szczepień trwają, nasi klienci chętnie odwiedzają w tym miesiącu najpopularniejsze europejskie kurorty. Uruchamiamy naszą wielką całodobową promocję „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”, dostępną na ponad 1100 trasach Ryanair. Zarezerwuj już dziś na podróż w lipcu i zdobądź drugi bilet na ten sam lot za darmo.

Klienci mogą zarezerwować zasłużone wakacje lub wypad typu citybreak w najlepszych europejskich kurortach bądź miastach, a podróż dla osoby towarzyszącej będzie całkowicie za darmo. Aby skorzystać z promocji, należy wejść na Ryanair.com i zarezerwować lot przed północą, dziś 7 lipca”.