Ryanair Ogłasza Wielką Wyprzedaż Loty W Czerwcu Już Od 19 Zł

19 May 2021

Ryanair, linia lotnicza nr. 1 w Polsce i w Europeie, dziś (19 maja) ogłosiła największą wyprzedaż w 2021 roku. Bilety w cenie już od 19 zł dostępne są jedynie do jutra do północy. Po tym, co wydaje się wiecznością, ograniczenia w końcu znikają, a wakacje i wyjazdy weekendowe znów są na horyzoncie.

Ponieważ programy szczepień nabierają tempa w całej Europie, a liczba hospitalizacji z powodu Covid spada, coraz więcej krajów jak Włochy, Grecja czy Portugalia ponownie otwiera się na turystów. Zainteresowani letnimi wyjazdami mogą teraz zarezerwować podróż w czerwcu w cenie od 19 zł na stronie Ryanair.com lub przez aplikację. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do czwartku 20 maja do północy.

Polscy wczasowicze mogą spodziewać się wielu promocji na czerwiec i podróżować w najniższych cenach z opcją skorzystania z zerowej opłaty za zmianę w przypadku zmiany planów.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Po miesiącach zamknięcia Polska jest gotowa na sezon letni, a my cieszymy się, że możemy rozpocząć go  wyprzedażą. W czerwcu polscy wczasowicze mogą polecieć do Rimini, Pescary, Barcelony czy Bordeaux oraz wielu inncyh ciekawych miejsc już od 19 zł.

Błyskawiczna wyprzedaż lotów na czerwiec trwa od dziś 19 maja do jutra tj. czwartek 20 maja do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

 

Uwaga redakcji:

Szczegóły dostępne tutaj: https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj-podroz/odkryj/niesamowite-oferty