Ryanair Przedłuża Opcję Zero Złotych Za Zmianę W Przypadku Wszystkich Rezerwacji Dokonanych Do 30 Czerwca

18 Mar 2021

Zarezerwuj Teraz, A Jeśli Twoje Plany Ulegną Zmianie, To Rezerwacja Też

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (18 marca) poinformowała o przdłużeniu opcji zero złotych za zmianę w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych do 30 czerwca 2021 roku. Programy szczepień nabierają tempa w całej Europie, a ograniczenia w podróżowaniu zostaną złagodzone w okresie letnich wakacji. Klienci Ryanaira mogą teraz bezpiecznie zarezerwować zasłużony wyjazd, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, mogą dwukrotnie przesunąć datę podróży z ramach zerowej opłaty za zmianę do końca października 2021 r.

Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanairwa powiedział:  

„Przyspieszenie programów wprowadzania szczepionek spowoduje zaszczepienie grup wysokiego ryzyka / osób starszych na początku lata, co naszym zdaniem doprowadzi do złagodzenia ograniczeń w podróżowaniu i wzrostu zapotrzebowania na podróże do takich krajów jak Grecja, Hiszpania, Włochy czy Portugalia.

Wielu klientów Ryanaira wybiera się tego lata na pierwsze wakacje od ponad roku i w celu zapewnienia im jak największej elastyczności, przedłuzyliśmy opcję zero złotych za zmianę w przypadku rezerwacji dokonanych przed 30 czerwca. Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć datę podróży, mogą to zrobić z zerową opłatą za zmianę do końca października 2021 r.”