Ryanair Rozpoczyna Odliczanie Do Świąt!

03 Aug 2017

Prawie 4.000 Dodatkowych Lotów Na Święta W Ramach Całej Siatki Połączeń

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (3 sierpnia) rozpoczęła odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia, wprowadzając prawie 4.000 dodatkowych lotów w ramach całej siatki połączeń. Nasi pasażerowie mają do dyspozycji ponad 700.000 dodatkowych miejsc na loty w okresie 17 grudnia 2017r. – 8 stycznia 2018r.

Klienci Ryanaira mogą podróżować do ponad 200 miast w Europie, Afryce oraz Azji. W ramach programu Always Getting Better stale wprowadzamy nowe inicjatywy jak loty łączone na lotniskach w Rzymie Fumicino i Mediolanie Bergamo, loty transatlantyckie z Madrytu we współpracy z Air Europa dostępne na Ryanair.com, program partnerski z Erasmus Student Network oraz nową ulepszoną stronę Ryanair Rooms.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“Oficjalnie rozpoczęliśmy odlicznie do świąt, zostało niespełna 5 miesięcy! W zeszłe święta Ryanair przewiózł ponad 5 milionów pasażerów. Sądzimy, że w tym roku jeszcze więcej osób będzie podróżowało do domu na święta korzystając z tanich lotów. Dodaliśmy prawie 4.000 dodatkowych lotów i 700.000 miejsc. Bilety są już w sprzedaży na www.ryanair.com.”