Ryanair Uruchamia Dodatkowe Loty Z Warszawy Modlin I Gdańska Do Kijowa Na Lato 2021

09 Dec 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (środa 9 grudnia) ogłosiła uruchomienie dodatkowych lotów na dwóch popularnych trasach do Kijowa na lato 2021. Połączenia z Warszawy Modlin do Kijowa będą wykonywane 6 razy w tygodnia, natomiast z Gdańsja do Kijowa 4 razy w tygodniu. Dodatkowe loty zostaną uruchomione od 28 marca 2021 roku. Ryanair oferuje najniższe ceny na obu trasach już od 99 zł.

Pasażerowie mogą  teraz zarezerwować loty w najniższych cenach na 10 lotach tygodniowo z Warszawy Modlin oraz Gdańska do Kijowa w sezonie lato 2021. Z okazji ogłoszenia dodatkowych lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 99 zł na podróż od 28 marca do maja 2021r. Bilety w w promocyjnej cenie można zarezerwować jedynie na Ryanair.com do końca grudnia 2020 roku (dostępność ograniczona).

 

Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się z uruchomienia dodatkowych lotów na dwóch populranych trasach z Warszawy Modlin oraz Gdańska do Kijowa. Pasażerowie biznesowi oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty do Kijowa w najniższej cenie już od 99 zł w jedną stronę.   

Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już dziś!”