Ryanair Wprowadza Loty Łączone Na Lotnisku W Porto

07 Nov 2017

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (7 listopada) poinformowała o rozszerzeniu oferty lotów łączonych od 3 stycznia 2018 r. o lotnisko w Porto. Pasażerowie Ryanaira będą mieli dostęp do jeszcze większej liczby kierunków. Ryanair z powodzeniem wprowadził już loty łączone na lotniskach Rzym Fumicino i Mediolan Bergamo.

Klienci Ryanaira będą mogli:

– rezerwować loty łączone na pierwszych 20 trasach przez Porto

 

Miejsce wylotuPrzez Kierunki
BarcelonaPortoFaro, Lizbona, Ponta Delgada, Terceira
BoloniaPortoFaro
BrukselaPortoFaro, Ponta Delgada
DortmundPortoLizbona
Dusseldorf WeezePortoPonta Delgada
FaroPortoNorymberga
Karlsruhe/Baden-BadenPortoTerceira
LizbonaPortoMadryt, Mediolan Malpensa, Dusseldorf Weeze, Palma, Walencja
Mediolan BergamoPortoFaro, Ponta Delgada, Terceira
MemmingenPortoLizbona

– skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej

– nadać bagaż do miejsca docelowego bez koniecznościu odbioru i ponownego nadania w Porto

– otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego

Usługa lotów łączonych jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”.  W tym roku wprowadziliśmy również spersonalizowaną stronę internetową, nowy portal Ryanair Rooms, chińską wersję strony Ryanair.com, Ryanair Tickets (możliwość zakupu biletów na eventy) oraz loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa (dostępne na Ryanair.com). Podpisaliśmy również umowę partnerską ze stowarzyszeniem Erasmus Student Network.

W Portugalii, Kenny Jacobs – Chief Marketing Officer Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się bardzo mogąc rozszerzyć naszą ofertę lotów łączonych od 3 stycznia 2018 r. o lotnisko w Porto. Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwośc zarezrwowania lotów w najniższych cenach w Europie. Na początek w sprzedaży znajdzie się 20 tras z Porto, z których mogą korzystać nasi pasażerowie tranzytowi bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala, a także odbioru i ponownego nadania bagażu do miejsca docelowego.

Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży 10.000 biletów na trasach z Porto już od  €9.99 na podróż od listopada 2017r. do stycznia 2018 r. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są do piątku  (10 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”