RYANAIR WZNAWIA LOTY Z WARSZAWY/MODLIN

17 Jun 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1w Polsce i w Europie, dziś (17 czerwca) poinformowała o wznowieniu lotów na prawie 40 trasach z Warszawy/Modlin. Już od 1 lipca trasy te staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira. W związku ze zniesieniem przez Polskę niektórych restrykcji, Ryanair zachęca wszystkich do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Niektóre trasy będą dostępne w ostatnim tygodniu czerwca. Wszystkie szczegóły dotyczące rozkładu oraz częstotliwości można znaleźć na www.Ryanair.com.

Pasażerowie z Warszawy i okolic oraz północno-wschodniej Polski mogą już zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd i cieszyć się słońcem i plażą w swoich ulubionych miejscach jak Grecja, Cypr, Bułgaria, Hiszpania czy Włochy.

Z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie już od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (22 czerwca).

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Cieszymy się z przywrócenia prawie 40 tras z Warszawy/Modlin już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezenie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tysiące miejsc pracy.

To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennch lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać.

Z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie już od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (22 czerwca). Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

Leszek Chorzewski, Prezes Lotniska Warszawa/Modlin powiedział:   

 „Nic nas tak nie cieszy jak informacja, że znów z naszego portu lotniczego będą mogli bezpiecznie korzystać podróżni. Lotnisko Warszaw/Modlin zostało odpowiednio przygotowane i spełnia wszystkie normy, by móc z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa obsługiwać swoich klientów.

Z niecierpliwością czekamy na pierwszych pasażerów, którzy już w najbliższą niedzielę 21 czerwca będą mogli skorzystać z połączenia do Madrytu. Dzięki 40 trasom, które uruchamia w lipcu Ryanair oraz lotom czarterowym oferowanym przez biura podróży wierzymy, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się odzyskać chociaż częściową stabilność w tym najcięższym w historii lotnictwa kryzysie.”