Ryanair Znosi Opłatę Za Zmianę W Przypadku Wszystkich Rezerwacji Dokonanych Do 31 Marca

26 Jan 2021

Zarezerwuj Teraz, A Jeśli Twoje Plany Ulegną Zmianie, To Rezerwacja Też

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (26 stycznia) poinformowała o wprowadzeniu zerowej stawki za zmianę w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych do 31 marca 2021 roku. Możliwe są dwie zmiany w ramach przesunięcia terminu lotu do 31 października 2021 r. W świetle ciągle zmieniających się ograniczeń Covid, Ryanair zapewnia klientom więcej elastyczności podczas rezerwacji lotów na Wielkanoc lub lato 2021, kiedy naszym zdaniem ​​podróże lotnicze zostaną ponownie otwarte po udanym wprowadzeniu szczepionek Covid w Wielkiej Brytanii, Danii i wielu innych państwach UE.

 

Rzecznik Prasowy Ryanaira powiedział:  

„Jeśli zmienią się Twoje plany, zmieni się również Twoja rezerwacja. Aby zapewnić klientom Ryanair jak największą elastyczność i pewność, rozszerzyliśmy naszą opłatę za zmianę lotu w wysokości zero złotych dla wszystkich rezerwacji dokonanych w styczniu, lutym i marcu.

Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty lotów tych rezerwacji aż do 31 października 2021 r. Klienci mogą teraz rezerwować loty na Święta Wielkanocne lub zasłużone wakacje 2021 r. mając pewność, że  w przypadku zmiany planów będą mogli również zmienić swoją rezerwację w ramch opłaty 0 złotych do końca października 2021 r.