Wielka Wygrana Klientów Ryanaira!

12 Aug 2021

500.000 Biletów Od 59 Zł Na Ponad 650 Trasach 

 

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, ogłosiła dziś (12 sierpnia) wielką wyprzedaż lotów na ponad 650 trasach. W sprzedaży znajduje się 500,000 biletów w cenie od 59 zł. Klienci Ryanaira mogą skorzystać z tej oferty tylko w czwartek 12 sierpnia (00:01 – 23:59) – czas więc nastawić alarm, aby nie przegapić okazji!

Klienci, którzy chcą zaplanować wakacje na późne lato, mogą teraz skorzystać z tanich lotów i zarezerwować aż 500,000 biletów w wielu fantastycznych kierunkach. Wśród nich znajdują się Malaga, Bari, Barcelona, Lizbona, Rzym, Majorka i wiele innych już od 59 zł. Aby skorzystać z oferty należy wejsć na stronę Ryanair.com już teraz.

 

Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanair, powiedział:

„Z przyjemnością ogłaszamy wielką 24h wyprzedaż dla naszych klientów, którzy chcą jeszcze skorzystać z letniej pogody. Programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy powróci do poziomu sprzed pandemii. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować loty w wielu fantastycznych wakacyjnych kierunkach jak Walencja, Palermo, Chania czy też wyjazdy typu city break do Londynu, Mediolanu czy Paryża we wrześniu i październuku już od 59zł.

Nasza wyprzedaż obowiązuje jedynie przez 24 godziny w czwartek 12 sierpnia. Aby zdążyć z rezerwacją należy wejść na Ryanair.com 12 sierpnia przed północą.

 

Poniżej komentarze naszych zwycięzców.  

Lorena z Włoch powiedziała:

„Chyba nadal jestem w szoku po wygraniu 100.000 euro! Różnicę, jaką to zwycięstwo przyniesie zarówno mojej rodzinie, jak i mnie, trudno wyrazić słowami. Nie mogę się doczekać, aby zorganizować przyjęcie dla wszystkich moich przyjaciół i rodziny i już planuję kolejne podróże w związku z dodatkowym budżetem. Będę również w stanie spłacić mój kredyt, co jest niesamowite! Po prostu kupiłam zdrapkę podczas lotu do Sewilli, czułam, że tego dnia dopisuje mi szczęście i czasami marzenia się spełniają!

Brendan z Irlandii powiedział:

To coś niesamowitego, nigdy tego nie zapomnę. Podczas lotu do Włoch kupiłem zdrapkę, ale nie wyobrażałem sobie, że znajdę się tu dziś w konkursie „Wygraj milion”. Wiedziałem o współpracy Ryanaira z Jack i Jill w Irlandii, a 2 euro za zdrapkę to niewiele pieniędzy, z którymi można się rozstać w na rzecz organizacji charytatywnej. To super sprawa, właśnie wygrałem 100.000 euro dla mojej rodziny i narzeczonej Michelle, a właśnie zaczynamy wspólne życie. Te niesamowite, ciężko pracujące organizacje charytatywne korzystają z hojności Ryanaira i jego klientów.

Po roku, który minął, i szczęściu, które przyniósł mi lot do Włoch, zabiorę moją narzeczoną w podróż powrotną do Włoch JAK NAJSZYBCIEJ – oczywiście lecąc Ryanairem!”