„Ryanair“ Švenčia 10 Milijonų Klientų Lietuvoje

02 Feb 2017

Šiandiena, vasario mėn. 2 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ šventė per Lietuvos oro uostus pervežusi 10 mln. klientų nuo veiklos Lietuvoje pradžios 2005 m. Vasaros sezono metu „Ryanair“ iš Lietuvos skraidys 33 skirtingomis kryptimis tarp kurių yra 6 nauji maršrutai iš Vilniaus į Berlyną Šionefeldą, Lidsą Bradfordą, Maltą ir Olsą, iš Kauno į Neapolį bei iš Palangos į Glazgą.

„Ryanair“ džiaugiasi per Lietuvos oro uostus pervežusi 10 mln. klientų ir šia proga sklebia išpardavimą nuo 19.99€ skrydžiams nuo vasario iki balandžio mėn. Akcija galioja įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com sventainėje iki sekmadienio, vasario mėn. 5 d., vidurnakčio.

Indrė Baltrušaitienė, Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros vadovė, sakė:

„Aviakompanijos „Ryanair“ lėktuvai kyla ir leidžiasi visuose trijuose Lietuvos oro uostuose, iš čia lietuviai gali keliauti 32 kryptimis, o pavasarį prisidės dar du nauji maršrutai: Kaunas-Neapolis ir Palanga-Glazgas. Džiaugiamės, kad oro linijos jau suteikė galimybę milijonams keleivių greitai ir patogiai pasiekti norimą miestą. Taip pat tikimės, kad oro bendrovės paslaugas besirenkančiųjų žmonių skaičius ir toliau augs, o mes galėsime juos visus maloniai pasitikti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose“.

Vilniuje, „Ryanair“ atstovė, Arūnė Jaraitė, sakė:

„Džiaugiamės, kad nuo veiklos Lietuvoje pradžios 2005 m., jau pervežėme 10 mln. „Ryanair“ klientų per Lietuvos oro uostus. Per šiuos 12 veikos Lietuvoje metų matėme sparčiai augančią paklausą „Ryanair“ žemų kainų skrydžiams Europoje įskaitant į tokias patrauklias kryptis kaip Briuselis, Berlynas, Kopenhaga ir Londonas.

„Ryanair“ klientai Lietuvoje ir Europoje gali tikėtis dar žemesnių vasaros sezono skrydžių kainų rezervuojant skrydžius iš anksto. Todėl patariame klientams nepraleisti progos ir jau dabar rezervuoti skrydžius į ir iš Lietuvos vasaros sezono metu Ryuanair.com svetainėje.

Švęsdami 10 mln. klientų Lietuvoje skelbiame išpardavimą nuo 19.99€ skrydžiams nuo vasario iki balandžio mėn. Akcija galioja iki sekmadienio, vasario mėn. 5 d., vidurnakčio įsigyjant skrydžių bilietus ww.ryanair.com svetainėje.“