„Ryanair“ Pristato Naują Metinio Daugia-Kelionio Draudimo Paslaugą

07 Feb 2017

Šiandiena, sausio mėn. 1 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ pristatė naują metinio daugia-kelionio draudimo paslaugą, kuri yra prieinama Ryanair.com svetainėje. Su šia paslauga 119 mln. „Ryanair“ klientai Europoje gali įsigyti geriausios vertės draudimą bei žemiausių kainų skrydžius.

Naujausia „Ryanair“ paslauga, kurią aviakompanija įsteigė bendradarbiaudama su „Europ Assitance“, Europoje pirmaujančiu draudimo paslaugų tiekėju, siūlys „Ryanair“ klientams geriausios vertės draudimą, dengiantį neribotą skaičių kelionių Europoje, iki dvidešimt aštuntos kelionės dienos.

Daugia-kelionis draudimas, tai naujausia iš sėkmingai įgyvendintų „Ryanair“ paslaugų, tarp kurių yra „Ryanair“ automobinių nuoma, „Ryanair“ kambariai ir „Ryanair“ atostogos, ir kuri yra naujausia inovacija sukurta „Ryanair“ komandos, kaip „Always Getting Better“ programos dalis.

„Ryanair“ Direktorius Greg O’Gorman, atsakingas už papildomas paslaugas, sakė:

„Mūsų klientai Europoje išreiškė pasigedę draudimo paslaugos, to pasekoje, atsižvelgdami į klientų poreikius, džiaugiamės pristatydami naują daugia-kelionio draudimo paslaugą, kuri jau dabar yra prieinama Ryanair.com svetainėje visiems 130 mln. klientų, kuriuos pervešime per ateinančius 12 mėn.

Mes bendradabriaujame su „Europ Assistance“, rinkos lyderiu, turinčiu tvirtą financinį pagrindą ir nepriekaištingą reputaciją, tam kad užtinkrintume mūsų siūlomų metinių draudimo paslaugų kokybę ir patikimumą bei taip pat garantuotume žemiausias kainas „Ryanair“ klientams.“

https://www.ryanair.com/ie/en/plan-trip/travel-extras/ryanair-travel-insurance#sthash.ggGTqVaR.dpuf