Ryanair Skelbia Du Naujus Maršrutus Iš Vilniaus Oro Uosto Į Kelną Ir Niurnbergą

08 Feb 2017

Šiandiena, vasario mėn. 8 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ paskelbė du naujus maršrutus iš Vilniaus į Kelną ir Niurnbergą, kuriuos vykdys du kartus per savaitę 2017 m. žiemos sezono metu.

Naujų maršrutų iš Vilniaus oro uosto į Kelną ir Niurnbergą proga, Ryanair skelbia bilietų akciją nuo 9.99 € skrydžiams 2017 m. vasario ir kovo mėn. visame aviakompanijos maršrutų tinkle Europoje.  Akcija galioja įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com svetainėje iki pirmadienio, vasario mėn. 13 d., vidurnakčio.

Ryanair atstovė Arūnė Jaraitė sakė:

„Džiaugiamės skelbdami du naujus maršrutus ir Vilniaus oro uosto į Kelną ir Niurnbergą, kuriuos vykdysime du kartus per savaitę 2017 m. žiemos sezono metu.

Ryanair klientų ir lankytojų Lietuvoje laukia dar žemesnės skrydžių kainos rezervuojant skrydžius iš anksto vasaros ir žiemos atostogoms, todėl dabar yra pats geriausias metas rezervuoti žemų kainų skrydžius į ir iš Vilniaus.

Naujų maršrutų iš Vilniaus oro uosto į Kelną ir Niurnbergą proga, skelbiame bilietų akciją nuo 9.99 € skrydžiams 2017 m. vasario ir kovo mėn. visame mūsų maršrutų tinkle Europoje.  Akcija galioja įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com svetainėje iki pirmadienio, vasario mėn. 13 d., vidurnakčio. Šie nepaprastai žemų kainų bilietai bus išpirkti akimirksniu, todėl patariame klientams nepraleisti progos ir jau dabar apsilankyti Ryanair.com svetainėje.“