„Ryanair“ Švenčia Pirmąjį Skrydį Iš Palangos Oro Uosto Į Glazgą

30 Mar 2017

Šiandien, kovo mėn. 30 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ šventė 2017 m. vasaros sezono pradžią Palangos oro uoste ir pirmąjį skrydį nauju „Ryanair“ maršrutu iš Palangos į Glazgo Tarptautinį oro uostą.

Šia proga „Ryanair“ skelbia bilietų akciją nuo 16.99 € skrydžiams naujuoju maršrutu iš Palangos į Glazgą tarp balandžio ir gegužės mėn. Pasiūlymas galioja įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com svetainėje iki penktadienio, kovo mėn. 31d., vidurnakčio.

 „Ryanair“ atstovė Arūnė Jaraitė sakė:

„Džiaugiamės atidarydami vasaros sezoną Palangos oro uoste ir naują maršrutą į Glazgą, kuris yra naujausia „Ryanair“ vasaros sezono kryptis Lietuvoje. Jau dabar „Ryanair“ klientai Lietuvoje gali rinktis tarp dviejų maršrutų iš Palangos oro uosto į Londoną Stanstedą ir Glazgą.

Naujo maršruto atidarymo proga siūlome bilietų akciją skrydžiams Palanga – Glazgas maršrutu nuo 16.99 € į vieną pusę. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki penktadienio,  kovo mėn. 31d., vidurnakčio skrydžiams balandžio ir gegužės mėn. Šie nepaprastai žemų kainų bilietai bus išpirkti akimirksniu, todėl patariame „Ryanair“ klientams nepraleisti progos ir jau dabar apsilankyti svetainėje www.ryanair.com.”

„Lietuvos oro uostų“ Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė sakė:

„Džiugu matyti, kad ir toliau plečiasi skrydžių iš Palangos oro uosto spektras. Manome, kad „Ryanair“ skrydis į Glazgą bus aktualus tiek nemažai Didžiosios Britanijos lietuvių bendruomenei ir jų draugams bei giminaičiams, tiek visiems, norintiems išvysti įspūdingą Škotijos gamtą ir prisiliesti prie kultūros paminklų.“