ПЕРШІ РЕЙСИ RYANAIR У ЗИМОВОМУ РОЗКЛАДІ ВІДПРАВИЛИСЬ З ОДЕСИ

29 Oct 2019

6 НОВИХ НАПРЯМКІВ ДО БЕРЛІНА, БУДАПЕШТА, ГДАНСЬКА, КАТОВІЦЕ, ПОЗНАНІ ТА ВРОЦЛАВА

 

Сьогодні (28 жовтня) Ryanair, авіакомпанія #1 в Європі, відзначає старт перших рейсів нового зимового розкладу до Берліна, Будапешта, Гданська, Познані та Вроцлава. Зимовий розклад 2019 аеропорту Одеса з 7 напрямками в цілому сприятиме залученню 250 000 пасажирів з/до аеропорту “Одеса”.

Зимовий розклад 2019 аеропорту Одеси від Ryanair забезпечить:

  • 6 нових напрямків до Берліна (2), Будапешта (2), Гданська (2), Катовіце (3), Познані (2), Вроцлава (2)
  • 1 новий маршрут до Кракова (2)
  • 7 напрямків в цілому
  • 250 000 пасажирів (+100%)
  • 190* робочих місць на об’єкті.

 

Щоб відзначити старт нового зимового розкладу, Ryanair випустили в продаж квитки всього за €14.99. Період подорожі — з цього моменту та до кінця березня. Квитки доступні для купівлі на сайті Ryanair.com лише до півночі середи (30 жовтня).

 

Ольга Павлонка з Ryanair поділилась приємними новинами:

“Ми раді офіційно розпочати наш зимовий розклад 2019 в аеропорту Одеса виконанням наших нових 6 напрямків до Берліна, Будапешта, Гданська, Катовіце, Познані та Вроцлава. Цієї зими Ryanair буде виконувати рейси за 7 напрямками до/з аеропорту Одеса, що допоможе досягти позначки в 250 000 пасажирів.

На знак цієї події ми запускаємо в продаж місця всього за €14.99 на період подорожей з цього моменту і до кінця березня 2020. Квитки доступні для купівлі до півночі середи 30 жовтня. Зважаючи на те, що ці неймовірні низькі тарифи будуть розкуплені дуже швидко, пасажирам рекомендовано завітати до www.ryanair.com аби не прогавити такої можливості”.


Директор з маркетингу та комерції ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса”” В’ячеслав Чеглатонєв так прокоментував цю подію:

«Сьогодні і протягом цього тижня ми починаємо новий етап співпраці з Ryanair — старт анонсованої нами раніше масштабної програми польотів Ryanair з Одеси. На додаток до рейсів до Кракова, які виконуються з червня цього року, у наших пасажирів з’являється можливість перельотів за шістьма новими напрямками до Берліна, Будапешта, Гданська, Катовіце, Познані та Вроцлава за доступними цінами. Сьогоднішній рейс до Берліна відновлює довгоочікуване пряме авіасполучення між Одесою і Німеччиною».