Cyber Tydzień W Ryanair – 10 Dni Niesamowitych Ofert 129 Zł Zniżki Na Lot W Obie Strony Na Lato 2020

25 Nov 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (25 listopada) wprowadziła wyjątkową ofertę. W sprzedaży są bilety ze zniżką do 129 zł na lot w obie strony. Promocją objęte są loty od kwietnia do września 2020 roku.

Z okazji populranego “Cyber Tygodnia” Ryanair oferuje swoim klientom 10 dni wyprzedaży. Codziennie na Ryanair.com bedzie można znaleźć inną ofertę, dziś zniżka 129 zł.

Ta niesamowita wyprzedaż obowiązuje jedynie dziś (do godziny 23:59). Wszyscy zainteresowani podróżami powinni mieć na oku stronę www.ryanair.com, gdzie  przez najbliższe dni tanie loty będą jeszcze tańsze.

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

“Temperatura spadła, podobnie jak ceny naszych lotów, w ten sposób rozpoczynamy naszą super wyprzedaż. Przez 10 dni na Ryanair.com będzie można znaleźć inną doskonałą ofertę.

Dziś (do godziny 23:59) bilet w obie strony na podroż od kwietnia do września można zarezerwować ze zniżką 129 zł. Aby zdązyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz i korzystając z super zniżki  podróżować najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.”