Cyber Tydzień W Ryanair, Dzień 4 20% Zniżki Na Loty Do Budapesztu

27 Nov 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (27 listopada) uruchomiła kolejną promocję. Dziś loty do Budapesztu w okresie grudzień 2019 – styczeń 2020 są tańsze nawet o 20%.

To czwarty dzień promocji Ryanaira w ramach “Cyber Tygodnia”, kiedy przez 10 dni na naszej stronie prezezntujemy fantastyczne oferty.

Rezerwacji lotów do Budapesztu z 20% zniżką można dokonać jedynie dziś tj. środa do godziny 23:59. Wszyscy zainteresowani podróżami powinni mieć na oku stronę www.ryanair.com, gdzie przez najbliższe dni tanie loty będą jeszcze tańsze.

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

“Dziś czwarty dzień cyber tygodnia, a ceny lotów do Budapesztu w terminie grudzień 2019 – styczeń 2020 obniżyliśmy o 20%. Rezerwacji można dokonać jedynie dziś (środa) do godziny 23:59. 

Przez 10 dni na naszej stronie internetowej każdego dnia obowiązuje inna oferta, a nasi klienci mogą zarezerwować najtańsze loty w Europie i zaoszczędzić. Aby skorzystać z okazji najlepiej wejść na stronę Ryanair.com już teraz i zarezerwować lot najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.”