CYBER TYDZIEŃ W RYANAIR, DZIEŃ 5 20% ZNIŻKI NA LOTY DO FRANCJI

28 Nov 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (28 listopada) uruchomiła kolejną promocję. Dziś loty do Francji w okresie grudzień 2019 – styczeń 2020 są tańsze nawet o 20%.

To piąty dzień promocji Ryanaira w ramach “Cyber Tygodnia”, kiedy przez 10 dni na naszej stronie prezezntujemy fantastyczne oferty.

Rezerwacji lotów do Francji z 20% zniżką można dokonać jedynie dziś tj. czwartek do godziny 23:59. Wszyscy zainteresowani podróżami powinni mieć na oku stronę www.ryanair.com, gdzie przez najbliższe dni tanie loty będą jeszcze tańsze.

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

“Dziś piąty dzień cyber tygodnia, a ceny lotów do Francji w terminie grudzień 2019 – styczeń 2020 obniżyliśmy o 20%. Rezerwacji można dokonać jedynie dziś (czwartek) do godziny 23:59. 

Przez 10 dni na naszej stronie internetowej każdego dnia obowiązuje inna oferta, a nasi klienci mogą zarezerwować najtańsze loty w Europie i zaoszczędzić. Aby skorzystać z okazji najlepiej wejść na stronę Ryanair.com już teraz i zarezerwować lot najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.”