NOVÁ LINKA RYANAIRU STARTUJE Z PARDUBIC

06 Sep 2017

Společnost Ryainair – jednička mezi evropskými leteckými dopravci – dnes (5. Září 2017) zahajuje provoz v Pardubicích a první let na nové lince do Londýna.

Z důvodu velké poptávky startují lety na této lince, která spojí Pardubice s Londýnem 3 x týdně, ještě před začátkem zimního letového řádu 2017-18. Letiště Stansted je přestupní branou pro cesty do celé Evropy.

Při příležitosti zahájení letů do nejnovější české destinace na letiště v Pardubicích, nabízí Ryanair letenky za cenu od 249 Kč, a to pro cesty uskutečněné v září a v listopadu. Letenky za tyto ceny lze zakoupit na webových stránkách společnosti Ryanair a to pouze do čtvrteční půlnoci (7. Září 2017).

Denis Barabas, Obchodní a marketingový manager společnosti Ryanair pro Střední a Východní Evropu, k tomu řekl:

Jsme velice potěšeni, že můžeme oficiálně zahájit provoz rozšířeného zimního letového řádu z Pardubic a novou linku do Londýna – Stansted.                                           

Čeští zákazníci a návštěvníci Východních Čech se mohou těšit na ještě nižší ceny letů, pokud si zakoupí letenku na dovolenou s předstihem, takže právě teď je nejlepší čas na zakoupení letenek z Pardubic.

Na počest této události, uvolňujeme místa na naší lince z Pardubic do Londýna – Stansted do prodeje za cenu od 249 Kč, pro cesty uskutečněné v září a v listopadu. Letenky za tuto cenu je možné zakoupit do čtvrteční půlnoci (7. Září 2017).

 

A protože místa za tyto úžasně nízké ceny budou velice rychle vyprodána, zákazníci by měli ihned navštívit naše webové stránky www.ryanair.com a tím si zajistit, že o tuto příležitost nepřijdou.“