Potrójne Święto Ryanaira W Krakowie 5-Lecie Bazy, 20 Milionów Pasażerów I 3 Nowe Trasy

13 Nov 2018

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (12 listopada) świętowała 5-lecie bazy w Krakowie oraz skorzystanie z oferty przewoźnika w stolicy Małopolski przez 20-milionowego pasażera. Ryanair jest obecny w Krakowie od 2005 roku.  W sezonie zima 2018/2019 Ryanair zainaugurował 3 nowe trasy do: Ammanu, Lwowa i Kijowa; tym samym łącznie oferuje niemal 60 tras #PROSTOzKRAKOWA.

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

„Dziś w Krakowie świętujemy aż z trzech okazji: 5-lecie bazy Ryanaira w Krakowie, 20 milionów pasażerów oraz 3 nowe trasy na zimę do: Ammanu, Lwowa i Kijowa. Ryanair oferuje w Krakowie łącznie niemal 60 tras,
a w tym roku obsłuży 3,5 miliona pasażerów. 

Z okazji potrójnego święta wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż od listopada 2018 roku do lutego 2019 roku. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na Ryanair.com do wtorku
13 listopada do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz
.”

Radosław Włoszek, Prezes Kraków Airport powiedział: 

„Rozwój bazowego przewoźnika w Kraków Airport potwierdza dobrą współpracę, a to przedkłada się na rozwój gospodarki Małopolski i Krakowa. Ryanair zakłada bazy w większości znaczących portów w Europie, tym bardziej cieszy obecność przewoźnika w Balicach i jego szeroka oferta połączeń prosto z Krakowa na trzy kontynenty.”   

20-milionowy pasażer został wyróżniony voucherem na dowolne połączenie dla dwóch osób z siatki połączeń Ryanaira #PROSTOzKRAKOWA. Pasażerowie jubileuszowego rejsu z Ammanu (Jordania) do Krakowa otrzymali breloki z dedykowaną grafiką, dodatkowo pakiety gadżetów Kraków Airport trafiły do 5 pasażerów.

SEZON ZIMA 2018/2019

Rozkład lotów linii lotniczej Ryanair w Krakowie w sezonie zima 2018/2019:   

  • 3 nowe trasy: Amman (2 x tyg.), Lwów (3 x tyg.), Kijów (3 x tyg.);
  • niemal 60 tras;
  • 3,5 mln pasażerów rocznie;
  • 625* miejsc pracy.

Pasażerowie mogą zarezerwować loty w najniższych cenach oraz korzystać z ostatnich udogodnień wprowadzonych w ramach program “Always Getting Better” jak:

  • Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego: – 120 zł x 20kg   – 38 zł x 10kg
  • Ryanair Rooms i zwrot 10% w punktach na loty;
  • Ryanair Transfers – jeszcze większy wybór transferów z nowym partnerem Car Trawler.