REKORDOWA LICZBA WIZYT NA STRONIE RYANAIRA W CIĄGU CYBER TYGODNIA

05 Dec 2019

WYPRZEDAŻ PRZEDŁUŻONA, LOTY OD 64 ZŁ 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (5 grudnia) poinformowała o rekordowej liczbie wizyt na stronie internetowej w ciągu 10-dniowego cyber tygodnia. Stronę odwiedziło aż 29 milionów klientów, to więcej  niż liczba odwiedzin strony Tesco w ciągu miesiąca, Chelsea FC w ciągu 6 miesiący czy Inter Mediolan w ciągu roku.

 

Cyber poniedziałek 2 grudnia był rekordowym dniem pod względem odwiedzin strony nie tylko w ciągu 10-dniowego cyber tygodnia, ale także w całej historii. W tym dniu stronę Ryanair.com odwiedziło ponad 6 milionów klientów, to więcej niż w tym samym dniu rok temu.

 

Z okazji rekordowej liczby wizyt Ryanair przedłużył wyprzedaż. Promocją objęte są bilety na podróż w styczniu. Rezerwacji lotów już od 64 zł można dokonać jedynie dziś (czwartek do godziny 23:59).

 

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

 

“Cieszymy się z rekordowej liczby odwiedzin naszej strony internetowej. W ciągu cyber tygodnia zanotowaliśmy aż 29 milionów wizyt. Największą liczbę wizyt odnotowaliśmy w cyber poniedziałek 2 grudnia –  ponad 6 milionów, to więcej niż populacja Danii, Irlandii czy Norwegii.

 

Rekordowe liczby odwiedzin strony oraz rezerwacji odzwierciedlają popyt na tanie loty, najniższy poziom emisji i coraz szerszą siatkę połączeń. Z tej okazji przedłuzyliśmy wyprzedaż i wprowadziliśmy do sprzedaży bilety na podróż w styczniu już od 64zł.

 

To już ostatnia okazja, aby zarezerwować loty w tak niskiej cenie. Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”