RUSZA NOWA TRASA RYANAIRA Z WARSZAWY/MODLIN DO WIEDNIA

04 Aug 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (3 sierpnia) oficjalnie świętowała inaugurację nowej trasy z Warszawy/Modlin do Wiednia. Połączenie stanie się częścią  letniego rozkładu lotów Ryanaira w Warszawie/Modlin.

Z okazji inauguracji nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Warszawy/Modlin do Wiednia do końca października w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia).

 

W Warszawie/Modlin Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z inauguracji nowej trasy z Warszawy/Modlin do Wiednia. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.   

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety z Warszawy/Modlin do Wiednia na podróż do końca października już od 69zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach mozna dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia). Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

 

Leszek Chorzewski, Prezes Lotniska Warszawa/Modlin powiedział:  

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia przez Ryanaira połączenia do Wiednia. To już druga nowość w tegorocznym sezonie letnim. 2 lipca wystartowały loty do Pafos na Cyprze.

Dzięki nowym trasom zwiększamy atrakcyjność naszego lotniska dla pasażerów i partnerów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się rynek.

Z każdym kolejnym kierunkiem odbudowujemy naszą pozycję i dajemy jasny sygnał, że polska branża lotnicza, mimo przeciwności losu, rozwija się i będzie gotowa na pasażerów, którzy mamy nadzieję coraz liczniej będą korzystać z połączeń lotniczych.”