RYANAIR ВИКОНАВ ПЕРШИЙ РЕЙС ПО МАРШРУТУ ОДЕСА-КРАКІВ

19 Jun 2019

Сьогодні, 19 червня, Ryanair, авіакомпанія №1 в Європі, відсвяткувала свій перший рейс з Одеси до Кракова, який буде виконуватись два рази на тиждень. Краків — перший з шести анонсованих авіакомпанією напрямків. З жовтня 2019 року в рамках зимового розкладу додасться Берлін (Німеччина), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Катовіце (Польща) та Познань (Польща).

Гості та мешканці Одеси тепер можуть забронювати квиток до березня 2020 року, користуючись найнижчими тарифами та поліпшенням обслуговування клієнтів Ryanair, включаючи:

 

  • Найнижчі тарифи — знайдіть дешевший тариф протягом 3 годин та отримайте різницю плюс кредит в обліковому записі MyRyanair у розмірі €/£ 5.
  • Пунктуальність — вчасне прибуття 90 % рейсів (без урахування УПР) або зниження тарифів на авіаперевезення на 5 % наступного місяця.
  • Статут обслуговування клієнтів — оброблення скарг за EU261 протягом 10 днів, нова служба підтримки клієнтів у режимі 24/7, з’єднання за 2 хвилини.
  • Ще більше турботи про клієнтів — 48-годинний безкоштовний пільговий період для внесення змін до бронювання.
  • Піклування про навколишнє середовище — програма компенсації викидів вуглецю, екологічні партнери та відмова від пластику протягом 5 років.
  • Нові умови вибору місць на рейси Ryanair — щорічний внесок у €/£ 199 за вибір місць, послугу Fast Track і пріоритетну посадку для постійних клієнтів.
  • Цифрові вдосконалення — новий пошук квитків, спортивні квитки, замовлення екскурсоводів та швидкий доступ з мобільного.

 

«Ми раді відкрити новий рейс Одеса-Краків у рамках нашого літнього розкладу на 2019 рік. На честь відкриття маршруту ми оголошуємо розпродаж квитків з Одеси всього за €28,99 для подорожей з вересня по листопад 2019 року. Квитки за такою вартістю доступні на офіційному сайті Ryanair.com до 21 червня (до півночі п’ятниці). Замовляйте квитки вже зараз, щоб не пропустити їх за такою вигідною ціною», — поділилася приємними новинами представниця Ryanair Ольга Павлонка.

Директор Одеського аеропорту Павло Прусак у свою чергу підкреслив, що старт рейсів з Одеси найбільшого лоукостера в світі — це велика авіаційна подія для Одеси і Південного регіону. “Ми продовжуємо активно працювати над тим, щоб подорожі для пасажирів ставали ще більш доступними.”