RYANAIR ЗАПУСКАЄ НОВИЙ УКРАЇНОМОВНИЙ ВЕБ-САЙТ

28 May 2019

Сьогодні (28 травня) Ryanair, авіакомпанія № 1 в Європі, запустила новий україномовний веб-сайт, який дозволить українським споживачам та відвідувачам ще з більшою легкістю бронювати авіаквитки на www.ryanair.com/ua/uk за найнижчою ціною.

 

Новий україномовний веб-сайт Ryanair включає функцію «Пошук квитків», де споживачі зможуть знайти й забронювати авіаквитки за найнижчим тарифом, застосовуючи такі критерії пошуку, як ціна, маршрут та період подорожі. Окрім того, сайт містить ряд удосконалень в обслуговуванні клієнтів компанії Ryanair у 2019 році, а саме:

 

  • Найнижчі тарифи — знайдіть дешевший тариф протягом 3 годин та отримайте різницю плюс кредит в обліковому записі MyRyanair у розмірі €/£ 5.
  • Пунктуальність — вчасне прибуття 90 % рейсів (без урахування УПР) або зниження тарифів на авіаперевезення на 5 % наступного місяця.
  • Статут обслуговування клієнтів — оброблення скарг за EU261 протягом 10 днів, нова служба підтримки клієнтів у режимі 24/7, з’єднання за 2 хвилини.
  • Ще більше турботи про клієнтів — 48-годинний безкоштовний пільговий період для внесення змін до бронювання.
  • Піклування про навколишнє середовище — програма компенсації викидів вуглецю, екологічні партнери та відмова від пластику протягом 5 років.
  • Нові умови вибору місць на рейси Ryanair — щорічний внесок у €/£ 199 за вибір місць, послугу Fast Track і пріоритетну посадку для постійних клієнтів.
  • Цифрові вдосконалення — новий пошук квитків, спортивні квитки, замовлення екскурсоводів та швидкий доступ з мобільного.

 

Українські споживачі також можуть створити власний профіль і надійно зберігати свої платіжні та паспортні дані в обліковому записі MyRyanair, що дає можливість швидко отримувати доступ та легко бронювати квитки за найнижчими цінами Європи.

 

Українські споживачі та відвідувачі можуть вибрати будь-який з 28 маршрутів з Києва, Львова, Одеси та Харкова, включаючи такі цікаві напрямки, як Барселона, Берлін і Стокгольм, які забезпечать послугами 1,4 млн клієнтів на рік та сприятимуть появі понад 1000 робочих місць, оскільки Ryanair продовжує зростати в Україні.

 

Ольга Павлонка, менеджер з питань комунікацій Ryanair в Центральній та Східній Європі заявила:

 

«Ми з радістю запускаємо новий український веб-сайт, який дозволить ще більшій кількості українських споживачів бронювати авіаквитки за найнижчими цінами безпосередньо на www.ryanair.com/ua/uk/, підкреслюючи нашу рішучість до подальшого розвитку в Україні, і сподіваємося на продовження зростання маршрутної мережі, руху авіаперевезень та збільшення кількості робочих місць в регіоні.

 

Цього літа Ryanair з’єднає Україну з ключовими діловими центрами Європи з широким спектром бізнес-орієнтованих послуг, включаючи Лондон, Берлін, Барселону, Афіни, Варшаву та Вільнюс, що робить Ryanair ідеальним вибором як для корпоративних клієнтів, так і для туристів. 

 

На честь запуску нашого нового українського веб-сайту ми зробили знижку — місце коштує від € 9,99 (299 гривень) на подорожі в червні, липні та серпні, бронювання доступні до півночі четверга (30 травня). Враховуючи високий попит на квитки за цими дивовижно низькими цінами, клієнтам необхідно увійти на сайт www.ryanair.com, перш ніж їх буде повністю розпродано.»

 

 

ENDS