RYANAIR KONTYNUUJE EKSPANSJĘ W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ DODATKOWE LOTY Z KRAKOWA DO BARCELONY ORAZ BARI JUŻ W SPRZEDAŻY

06 Sep 2019

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (5 września) poinformowała o zwiększeniu częstotliwości lotów z Krakowa do Barcelony (do 5 x tygodniowo) i  Bari (do 4 x tygodniowo) w ramach letniego rozkładu lotów z Polski na 2020.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty z Krakowa do Barcelony oraz Bari aż do października 2020 roku, a także oczekiwać jeszcze tańszych lotów. W ofercie Ryanaira na lato 2020 znajdzie się 35.000 dodatkowych miejsc.

Z okazji dalszej ekspansji w Polsce, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do grudnia 2019 roku już od 39 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać na Ryanair.com jedynie do niedzieli (8 września) do północy.

 

David O’Brien z Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się z dalszej ekspancji Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i wprowadzamy do naszej oferty na lato 2020 dodatkowe loty z Krakowa do Barcelony i Bari.

Pasażerowie z Małopolski będą mieli do dyspozycji na lato 2020 pięć lotów tygodniowo na trasie Kraków – Barcelona oraz 4 loty tygodniowo na trasie Kraków – Bari. Zwiększenie częstotliwości rejsów nastąpi od marca 2020 roku, a do sprzedaży trafi 35.000 dodatkowych miejsc.  

Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do grudnia 2019 roku już od 39 zł. Rezzerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli (8 września). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”