Ryanair – Liczba Rezerwacji Na Loty Z Polski Wzrosła Czterokrotnie

16 Jul 2020

Ryanair, grupa lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (15 lipca) poinformowała o znaczącym wzroście rezerwacji na lato 2020. Od czasu zniesienia restrykcji w czerwcu, Polacy masowo planują letnie podróże. Lot z Warszawy Modlin do Madrytu w dniu 21 czerwca był pierwszą operacją Ryanair w Polsce po ponad 3-miesięcznej przerwie. Od tego czasu Ryanair odnotował sprzedaż setek tysięcy biletów, w tym do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych, a średnia tygodniowa liczba rezerwacji wzrosła czterokrotnie.

W sezonie lato 2020 Ryanair oferuje prawie 200 tras z Polski. Wsród kierunków wakacyjnych największą popularnością cieszą się Burgas w Bułgarii oraz dwa ośrodki hiszpańskie – Alicante i Majorka. Na wyjazdy typu city-break Polacy najchętniej wybierają Rzym. Znacząco wzrosły również rezerwacje lotów do Polski, głównie z Wielkiej Brytanii.

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 79 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (18 lipca).

Michał Kaczmarzyk, Prezes Buzz – linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair powiedział:

„Polska częściowo otworzyła granice 17 czerwca. Od tego czasu setki tysięcy Polaków zarezerwowało loty do najpopularniejszych destynacji w Europie, w tym do Rzymu, Burgas, Alicante czy na Majorkę.

Od kilku tygodni obserwujemy wzrostowy trend liczby rezerwacji lotów z Polski, co nas bardzo cieszy. Znaczna część tych rezerwacji dotyczy lotów typowo wakacyjnych, co oznacza, że Polacy czują się bezpiecznie i chcą podróżować.

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 79 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (18 lipca).”